Bērnu un jauniešu grupa uz SUP dēļiem
Laivotāji ar kanoe laivām Salacā
Burtnieku ezers un skatu torņi
SUP
SAJŪTI BRĪVĪBU AR AIRUDĒLI! (SUP)

TAS IR VIENKĀRŠI UN NEAIZMIRSTAMI!

surf1
VINDSĒRFINGA APMĀCĪBA

NĀC UN IZMĒĢINI!

Copei
LAIVAS COPEI UN ATPŪTAI!

IZBAUDI BURTNIEKU EZERA DAUDZVEIDĪBU!

Vasaras nometnes bērniem un jauniešiem
SUPOŠANAS, VINDSĒRFINGA UN PIEDZĪVOJUMU NOMETNES BURTNIEKOS

TAVS KOŠĀKAIS VASARAS PIEDZĪVOJUMS!

Kanoe laivu un kajaku noma.
KANOE, KAJAKU UN SUP DĒĻU PIEGĀDE MARŠRUTOS

PIEDZĪVOJUMS KOPĀ AR ĢIMENI VAI DRAUGIEM!

daba
IZMANTOJIET MŪSU PAKALPOJUMUS UN IZBAUDIET VIDZEMES DABU!

SAJŪTI DABAS RITMU UN BURVĪBU!

previous arrow
next arrow

Sporta sacensību organizēšana

Kopš 2018. gada katru gadu organizējam “Baltijas kauss vindsērfingā” jeb “Baltic Cup windsurfing” un “Burtnieka SUP festivāls” sacensības!

Nodarbojamies arī ar sporta sacensību organizēšanu! Kopš 2018. gada katru vasaru ciešā sadarbībā ar Latvijas vindsērfinga asociāciju (LVA) un Valmieras novada pašvaldību, Latvijas Zēģelēšanas savienību (LZS) un Latvijas sērfinga un SUP federāciju organizējam un uzņemam Baltijas lielāko vindsērfinga pasākumu – “Baltic CUP Windsurfing” un SUP airēšanas sacensības “Burtnieka ezera SUP festivāls” ar visu vecumu labāko Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kā arī citu valstu sportistu piedalīšanos visās populārākajās vindsērfinga un SUP dēļu klasēs. Sacensībās piedalās abu dzimumu un visu vecuma grupu dalībnieki.

“Baltijas Kauss vindsērfingā” ir Baltijas lielākās vindsērfinga sacensības!

“Baltijas kausa vindsērfingā” ir tradicionālas starptautiskas vindsērfinga sacensības, kas ik gadu notiek vairāku posmu formātā Baltijas valstīs. Tā piemēram, 2023. gadā notika 4 “Baltic Cup windsurfing” posmi visās 3 Baltijas valstīs: Pirmais posms notika Lietuvā, (netālu no Kauņas pilsētas, Kauno Marios), otrais Latvijā (Burtnieki, Burtnieku ezers), trešais Igaunijā, (Tallina, Baltijas jūra) un noslēdzošais posms Latvijā, (Liepāja, Baltijas jūra)! Sacensībās tradicionāli piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Sacensības ir atvērtas arī citu valstu sportistiem un tradicionāli pulcē spēcīgākos Baltijas valstu vindsērfingus dažādās vecuma grupās un vindsērfinga klasēs. Sacensību uzvarētāji tiek noteikti visu posmu summā un tiek kronēti par “Baltijas kausa vindsērfingā” attiecīgā gada čempioniem!

Bez sporta sacensību organizēšanas nodarbojamies arī ar korporatīvo sacensību organizēšanu darba kolektīviem un kompānijām – piedāvājam gan SUP airēšanas sacensības, gan sacensības dažādās makšķerēšanas disciplīnās un paveidos! Sīkāk par to korporatīvo un kolektīvo piedāvājumu sadaļā: Darba kolektīviem, skolēnu grupām

Seko un uzzini JAUNĀKO par Baltijas kausu vindsērfingā pasākuma FACEBOOK LAPĀ! Lai sekotu spied ŠEIT!

VISI sacensību VIDEO un ne tikai tas skatāmi “Vidzemes laivas” YouTube KANĀLĀ ŠEIT!

Baltic Cup windsurfing
Baltijas kauss vindsērfingā

Piesakies VASARAS NOMETNĒM!


This will close in 0 seconds